MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 17475411
nr 1747 5411
Stolar
4 st, Empirestil, mahogny
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 8 december 2025
kl 20:20:36
150 kr